דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי
Skip Navigation Linksפקולטה לרפואה > עברית > דף הבית > תא הבוגרים > סיכום כנס בוגרים 2012 והמשך פעילות בתא הבוגרים
סיכום כנס בוגרים 2012 והמשך פעילות בתא הבוגרים
בוגרים ובוגרות יקרים,
אנחנו עדיין תחת הרושם של הצלחת כנס הבוגרים של הפקולטה לרפואה בבניני האומה:
שמענו הרצאות ודיונים מעניינים, קטעי נגינה משובחת בביצוע בוגרי הפקולטה, וגם התרגשנו וצחקנו בתכנית האומנותית שכיכבו בה, ביחד עם מיקי קם המוכשרת, בוגרים שלנו (ומוכשרים לא פחות). אבל בעיקר- הייתה זו הזדמנות לפגוש חברים לספסל הלימודים, לחדש קשרים, ולהיזכר בחוויות משותפות מתקופת הלימודים וההתמחות.
 
את ארוע הפתיחה כיבד בנאום כבוד נשיא המדינה, מר שמעון פרס. במושב הראשון של הכנס שמענו הרצאות מגוונות- החל מהרצאה מרתקת על ההיסטוריה של בית הספר לרפואה מפי פרופ' משה פיינסוד, דרך הרצאה מפי מרצה TED ליאור צורף בנושא "חכמת ההמונים" וישומיה העתידיים ברפואה, וכן צפינו בסרט היסטורי שהוכן ע" מחלקת המולטימדיה של הפקולטה. ביום השני שמענו את הרצאתו של הדיקן, פרופ' ערן לייטרסדורף, על מגבלותיהן של תחזיות עתידיות בכלל, ועל תחזיות בתחומי הבריאות והרפואה בפרט. במסגרת הפאנלים ביום השני שמענו ממנהיגי דעה בתחום הרפואה דיונים מרתקים בנושאי חינוך רפואי, עתיד הרופא החוקר, אתיקה רפואית, מינהל ורגולציה ברפואה, ועוד.
 
בערב הראשון זכינו לכבד את "בוגרי הזהב" של הפקולטה (בוגרים שסיימו לימודיהם לפני למעלה מ- 50 שנה) בתעודות הוקרה, ולשמוע מעט מחוויותיו המרגשות של בוגר המחזור הראשון, דר' ארתור שיינברג.
 
עבור מי שהשתתף בכינוס הייתה זו הזדמנות ליהנות מכל מה שתא בוגרים פעיל יכול להציע: מפגש חברתי, תכנית אומנותית תוצרת-בית, דיונים מעניינים ומעוררי מחשבה, ומעורבות בפרויקטים עתידיים של הפקולטה לרפואה, כגון הקמת מרכז הסימולציה.
 
אנו נערכים להמשך פעילות תא הבוגרים, ונשמח לשמוע ממי שהשתתף בכינוס, וגם ממי שלא השתתף הפעם, רעיונות ומחשבות לגבי התחומים בהם תרצו ליטול חלק. אנא שתפו אתנו במחשבותיכם באמצעות המייל.
 
נשמח לשמור על קשר,
דר' מרדכי מושקט - יו"ר כנס הבוגרים 2012
פרופ' בנימין דרנגר - יו"ר תא הבוגרים
פרופ' ערן לייטרסדורף - דיקן הפקולטה לרפואה
  
שאלון לבוגרים
 
פרופ ערן לייטרסדורף דיקן הפקולטה לרפואה בירושלים
שמעון פרס וראש עיריית ירושלים ניר ברקת
website by Bynet Software Systems