דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי
לימודים
 
בשנים האחרונות, העניין בלימודי ריפוי בעיסוק התגבר באופן משמעותי בישראל.  בכל שנה, פחות מ-5% מהמועמדים לתואר בוגר מתקבלים ללימודי ריפוי בעיסוק, ובכך מובטח כי אנו מחנכים חלק מאנשי המקצוע המובחרים ביותר בארץ.  בבית הספר לריפוי בעיסוק של הדסה והאוניברסיטה העברית, אנו גאים בסטנדרטים של כל תכניות הלימודים המוצעות.  אנו מכשירים חוקרים בתחום מדע העיסוק ומרפאים בעיסוק המסוגלים לשלב חשיבה קלינית עם מחקר מדעי ועם גישה הומנית.  בוגרי בית הספר הם אנשי מקצוע המצטיינים הן במערכות היחסים שלהם עם לקוחותיהם והן ביכולתם לבסס את ההתערבות שלהם על הראיות המחקריות העדכניות ביותר.
 
היקף הידע הנדרש בתחום הריפוי בעיסוק גדל בקצב מהיר.  בבית הספר לריפוי בעיסוק בירושלים, ידע ומיומנויות קליניות מועברים לסטודנטים באמצעות שיטות מודרניות ומעודכנות, כולל, בין השאר, הוראה ישירה,  לימוד חוויתי אישי וקבוצתי ותרגול במעבדה.  שיטות הלימוד משתנות בהתאם לחומר הנלמד ולמטרות הקורס.   חלק מן הקורסים מכוונים להעביר ידע בעוד שקורסים אחרים מנסים לפתח "שימוש מודע בעצמי" דרך חוויה ודיון קבוצתי. מסיבה זו, חלק מן הקורסים מועברים בקבוצות גדולות וחלקם בקבוצות קטנות.
 
 
בית הספר לריפוי בעיסוק מציע לימודים לקראת שלושה תארים:
 
כל התכניות המוצעות על ידי בית הספר לריפוי בעיסוק של הדסה והאוניברסיטה העברית מוכרות על ידי הארגון העולמי של הריפוי בעיסוק (WFOT).
website by Bynet Software Systems