כניסה
משרות אקדמיות
משרות אקדמיות בפקולטה לרפואה

הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים מזמינה בזאת להגיש מועמדות למשרות הבאות​:

הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים קול קורא למשרה אקדמית לשנה האקדמית תשפ"ד

הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים מזמינה מועמדות/ים מובילות/ים להגיש מועמדות למשרות במסלול האקדמי בדרגת מרצה בכיר לשנה האקדמית תשפ"ה (2024-2025).

תחומי המחקר למכון למחקר רפואי ישראל-קנדה (IMRIC):

מדעים ביו-רפואיים, הכוללים בין השאר: ביולוגיה התפתחותית, ביולוגיה של מערכות, ביולוגיה חישובית, נוירוביולוגיה, ביולוגיה תאית ומולקולרית, ביוכימיה ומטבוליזם, פיסיולוגיה, אימונולוגיה ומיקרוביולוגיה (ובכלל זה: בקטריולוגיה, וירולוגיה ופרזיטולוגיה).
בבית הספר לרפואה פועלת תוכנית "צמרת", המסלול הצבאי לרפואה, הפועלת להכשרת רופאים צבאיים, והמכון למחקר ברפואה צבאית. אנו מעודדים הגשות גם בתחום זה.
על המועמדות/ים להיות בעלי תואר דוקטור (PhD, MD) אשר הדגימו מצוינות ויצירתיות בלימודי הדוקטורט ובהשתלמות הבתר-דוקטורט בחו"ל. מצופה מהמועמדות/דים שייקלטו לקיים תכנית מחקר עצמאית ותחרותית ולהשתתף בהוראת תלמידי בוגר ותלמידים לתארים מתקדמים.
ללתשומת לבכם, הגשת מועמדות למשרות אקדמיות באוניברסיטה הינה פקולטטית. במקביל לקול קורא של הפקולטה לרפואה נפתחו קולות קוראים לפקולטות ולבתי ספר אחרים באוניברסיטה , בתחומי הנוירוביולוגיה, מדעי החיים, חקלאות, מדעי המחשב ועוד.

לפרטים נוספים אנא צרו קשר:

בנושאים אקדמיים: פרופ' יובל דור, יו"ר ועדת החיפוש הפקולטטית: yuvald@ekmd.huji.ac.il 
בנושאים אדמיניסטרטיביים: קטיה שביט , לשכת דיקן kathias@savion.huji.ac.il

המועד האחרון להגשת המועמדות: יום ג', 24 אוקטובר, 2023

בית הספר לרוקחות בפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים - קול קורא למשרה אקדמית לשנה האקדמית תשפ"ה

בית הספר לרוקחות, הפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית בירושלים, מזמין מועמדים לקליטה במשרות במסלול אקדמי בתחום הכימיה התרופתית לשנת הלימודים 2024-2025.

תפקיד

משרת סגל אקדמי בכיר במסלול קביעות בכימיה תרופתית לשנת לימודים תשפ"ה, 2024-2025

כישורים

על המועמדים להיות בעלי תואר דוקטור בכימיה עם דגש על כימיה תרופתית, במיוחד בתחומי כימיה תרופתי אי-אורגני, כימיה ביולוגית וכימיה סינתטית תרופתית. עדיפות תינתן למועמדים בעלי רקע חזק בפיתוח מתודולוגיות סינתטיות, כמו גם מומחיות בתכנון, סינתזה וחקר של תרכובות טבעיות ודמוי-טבעיות. עם זאת, גם מועמדים עם הישגים יוצאי דופן בהיבטים אחרים של כימיה תרופתית וביולוגיה כימית מוזמנים להגיש מועמדות.

תחומי אחריות המחקר

המועמדים צפויים להקים ולהוביל תכניות מחקר עצמאיות ותחרותיות בכימיה תרופתית. זה כולל גילוי, פיתוח, זיהוי ופרשנות של אופן הפעולה של תרכובות פעילות ביולוגית ברמה המולקולרית. מושם דגש על תרופות מועמדות ותרכובות ביו-אקטיביות באופן כללי, תוך טיפוח הבנה מקיפה של תכונותיהן ויישומן הפוטנציאלי.

תכונות רצויות

על המועמדים להפגין היכולת לבנות ולהוביל קבוצות מחקר עצמאיות ומחויבות עמוקה להדריך תלמידים בכל הרמות בתוך תוכניות הלימוד המוצעות על ידי בית הספר לרוקחות (B.Pharm., M.Sc, ו Ph.D).

אחריות ההוראה

בנוסף לתרומות המחקריות שלהם, המועמדים צפויים להשתתף באופן פעיל בהוראה לתואר ראשון ושני במסגרת בית הספר לרוקחות. תהיה להם הזדמנות להנחות ולהדריך תלמידים בכל הרמות, לתרום לצמיחה אקדמית ופיתוח של מדעני תרופות בעתיד.

קריטריונים להערכה

המועמדים יוערכו בקפדנות על בסיס תרומותיהם המחקריות החדשניות והמצוינות, מסירותם להדרכה ולהוראה, והפוטנציאל להוביל מחקר מקורי ופורץ דרך בכימיה תרופתית, ללא קשר לתחום המומחיות הספציפי שלהם.

תהליך הבחירה

המיון הראשוני ייערך על ידי ועדת האיתור של בית הספר לרוקחות. מועמדים יוזמנו לראיונות ביה"ס לרוקחות הכולל מתן סמינר.
המכון לחקר התרופה (IDR) מאכלס קהילה תוססת של חוקרים ומדענים יצירתיים בתחום הכימיה הרפואית, המוקדשת כולה להנעת מאמצי המחקר, החינוך והשירות של בית הספר לרוקחות. מוקד המחקר של IDR הוא בחשיפת המנגנונים המולקולריים המורכבים העומדים בבסיס תהליכים ביולוגיים ופתולוגיות של מחלות, עם דגש חזק על שימוש במתודולוגיות רפואיות, מבניות וכימיות כדי לקבל תובנות מעמיקות על מהות הצורה והתפקוד ברפואה.
זוהי הזדמנות שאין דומה לה להצטרף לקהילה אקדמית תוססת המוקדשת לקידום המחקר בכימיה תרופתית. אם אתה נלהב מאוד לעשות תגליות פורצות דרך בכימיה תרופתית, במיוחד בתחומי כימיה מדיציני אי-אורגני, כימיה ביולוגית וכימיה סינתטית תרופתית, כולל תכנון מתודולוגיות סינתטיות וחקר תרכובות טבעיות, ומוקדש ללא פשרות למצוינות אקדמית, אנו מעודדים אותך מכל הלב להגיש מועמדות למשרה יוקרתית זו.

לפרטים נוספים אנא צרו קשר:

בנושאים אקדמיים: פרופ' בועז תירוש, מנהל בית הספר לרוקחות: boazt@ekmd.huji.ac.il 
בנושאים אדמיניסטרטיביים: גב' קרן מזרחי, kereni@savion.huji.ac.il וגב' תרצה לביא, tirzal@savion.huji.ac.il

מועמדים/ות מתבקשים להגיש את המסמכים הבאים לא יאוחר מיום 31.05.2024

בית הספר לבריאות הציבור בפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים - קול קורא למשרה אקדמית לשנת הלימודים תשפ"ד

בית הספר לבריאות הציבור ע"ש בראון בהדסה ובפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית שמח להודיע על פתיחת תקן במסלול האקדמי בתחום של תזונה בבריאות הציבור לשנת הלימודים תשפ"ד. בית הספר מזמין מועמדים ומועמדות בעלי תואר שלישי בבריאות הציבור, תזונה, או תחומים רלוונטים, בעלי נסיון משמעותי של פוסט-דוקטורט לפנות למשרה המוצעת. יישקלו מועמדים ומועמדות שהדגימו מצוינות ויצירתיות בתקופת הדוקטורט והפוסט דוקטורט שלהם. מצופה מהמועמד/ת הנבחר לקיים מחקר עצמאי תחרותי והוראה בבית הספר ובפקולטה.
ועדת החיפוש של הפקולטה לרפואה תבחר מספר מצומצם של מועמדים שיוזמנו לראיון בפקולטה במהלך החדשים יוני-יולי 2023.

לפרטים נוספים אנא צרו קשר:

בנושאים אקדמיים: פרופ׳ רונית קלדרון, מנהלת ביה״ס לבריאות הציבור: ronitcm@gmail.com
בנושאים אדמיניסטרטיביים: גב' עדנה יושפה פרז, מנהלת אדמיניסטרטיבית של בית הספר לבריאות הציבור: ednape@savion.huji.ac.il

המועד האחרון להגשת מועמדות: יום ג' 30.04.2023

אנחנו מעוניינים להגדיל את המגוון, בהגדרתו הרחבה, של חברות וחברי הסגל בפקולטה, ולקלוט חברי סגל חדשים המייצגים חברה רב תרבותית ומגוונת
 
We are interested to increase diversity, broadly defined, and recruit new faculty members representing a diverse multicultural society
 
نريد زيادة التنوّع، بالمعنى الواسع للكلمة، في أعضاء الهيئة التدريسيّة، عبر استيعاب أعضاء جدد في الطاقم الّذين يمثلون مجتمعًا متعدّد الثقافات

×