כניסה
משרות אקדמיות
משרות אקדמיות בפקולטה לרפואה

הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים מזמינה בזאת להגיש מועמדות למשרות הבאות​:

הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים קול קורא למשרה אקדמית בתחום הווירולוגיה לשנה האקדמית תשפ"ב - תשפ"ג

הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים מזמינה בזאת מועמדים/ות /ות מובילים/ות בתחום הווירולוגיה להגיש מועמדות למשרה במסלול האקדמי בדרגת מרצה בכיר / פרופסור חבר / פרופסור מן המניין לשנה"ל תשפ"ב- תשפ"ג.
לאור האתגר העולמי, החלטנו באוניברסיטה העברית ובפקולטה לרפואה לתת עדיפות גבוהה למחקר בתחום הווירולוגיה ולבנות תשתית מודרנית למחקר זה. בפקולטה הוקמו זה מכבר מעבדות ביולוגיות למחקר פתוגניים בתקן וברמת בטיחות גבוהה (מעבדות BSL3 ו- ABSL3).
על המועמדים/ות למשרה להיות בעלי/ות תואר MD ו/או Ph.D, המנהלים/ות תוכנית מחקר מובילה ותחרותית בתחום הווירולוגיה. כמו כן, אנו מעודדים קלינאים/ות-חוקרים/ות המעוניינים/ות לשלב קריירה קלינית יחד עם מחקר קליני, להגיש מועמדות למשרה זו. נושא/ת משרה זו ישמש/תשמש כמנהל/ת המעבדות הביולוגיות ובנוסף, הפקולטה תעמיד לרשותו/ה שטח מעבדה ומשרד וחבילת קליטה אטרקטיבית.
הערכת המועמדים/ות למשרה אקדמית מתבססת על חדשנות ומצוינות במחקר בתחום הווירולוגיה, מחויבות להוראה ועל הפוטנציאל להוביל מחקר מקורי פורץ דרך.
אנו מחפשים מועמדים/ות עם ידע מעמיק, ראייה רחבה, הישגים מוכחים במחקר, פוטנציאל לבנייה של קבוצת מחקר עצמאית והובלתה, מחויבות להכשרת תלמידים בכל הרמות במסגרת תכניות ההוראה של תואר ראשון ותארים מתקדמים.
בתום דיון ראשוני במועמדים/ות בוועדת החיפוש של הפקולטה לרפואה תבחר רשימה מצומצמת של מועמדים/ות אשר יוזמנו לראיון בפקולטה לרפואה.

לפרטים נוספים אנא צרו קשר:

בנושאים אקדמיים: פרופ' אלי פיקרסקי, יו"ר ועדת החיפוש פקולטטית: peli@hadassah.org.il 
בנושאים אדמיניסטרטיביים: קטיה שביט , לשכת דיקן kathias@savion.huji.ac.il

המועד האחרון להגשת המועמדות: יום ד', 27 באפריל, 2022

הפקולטה לרפואה, בית הספר לרוקחות של האוניברסיטה העברית בירושלים קול קורא למשרה אקדמית בתחום כימיה תרופתית לשנה האקדמית תשפ"ג

בית הספר לרוקחות בפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים מזמין בזאת מועמדים/ות מובילים/ות להגשת מועמדות למשרה במסלול האקדמי לשנת הלימודים האקדמית תשפ"ג.
על המועמדים למשרה להיות בעלי תואר Ph.D. בתחומי הכימיה, בעדיפות עם רקע בכימיה תרופתית (מדיצינלית). כמו כן, קיימת חשיבות רבה להתנסות משמעותית ופורייה במחקר בתר-דוקטורט.
הערכת המועמדים למשרה אקדמית מתבססת על חדשנות ומצוינות במחקר בעל זיקה למחקר תרופתי על כל גווניו, מחויבות להוראה ועל הפוטנציאל של המועמד/ת להוביל מחקר מקורי פורץ דרך הקשור לכימיה סינטטית לשם פיתוח חומרים / מולקולות עם פעילות ביולוגית/רפואית.
אנו מחפשים מועמדים בעלי ידע מעמיק, ראייה רחבה, הישגים מוכחים במחקר, פוטנציאל לבנייה של קבוצת מחקר עצמאית והובלתה, ומחויבות להכשרת תלמידים בכל הרמות במסגרת תכניות ההוראה של תואר ראשון ותארים מתקדמים.
בתום דיון ראשוני במועמדים בוועדת החיפוש של הפקולטה לרפואה והנהלת בית הספר לרוקחות, תבחר רשימה מצומצמת של מועמדים/ות אשר יוזמנו לראיון בפקולטה לרפואה.

לפרטים נוספים אנא צרו קשר:

בנושאים אקדמיים: פרופ' בועז תירוש, מנהל בית הספר לרוקחות: boazt@ekmd.huji.ac.il 
בנושאים אדמיניסטרטיביים: קטיה שביט , לשכת דיקן kathias@savion.huji.ac.il

המועד האחרון להגשת מועמדות: 24.04.2022

הפקולטה לרפואה, בית הספר לרוקחות של האוניברסיטה העברית בירושלים קול קורא למשרת מורה במסלול המקביל בכימיה תרופתית לשנה האקדמית תשפ"ג

בית הספר לרוקחות בפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים מזמין בזאת להגיש מועמדות למשרת מורה במסלול המקביל לשנת הלימודים האקדמית תשפ"ג.
המשרה תכלול הוראת קורסים ומעבדות בכימיה לתלמידי בוגר ברוקחות בהיקף של חצי משרה.
על המועמדים/מועמדות למשרה להיות בעלי/בעלות תואר Ph.D בתחומי הכימיה.
עדיפות לבעלי/בעלות תואר PhD בכימיה תרופתית (מדיצינלית). עדיפות לבעלי/בעלות ניסיון בהוראה פרונטלית ובמעבדה.
אנו מחפשים מועמדים/מועמדות בעלי/בעלות ידע מעמיק, ראייה רחבה, הישגים מוכחים בהוראה ומחויבות להכשרת תלמידים בהוראה לתואר ראשון ברוקחות.
בתום דיון ראשוני במועמדים/מועמדות תבחר רשימה מצומצמת של מועמדים/מועמדות אשר יוזמנו לראיון בפקולטה לרפואה.

לפרטים נוספים אנא צרו קשר:

פרופ' גליה בלום, ראש תחום כימיה מדיצינלית ביה"ס לרוקחות: galiabl@ekmd.huji.ac.il
בנושאים אדמיניסטרטיביים: קטיה שביט , לשכת דיקן kathias@savion.huji.ac.il

המועד האחרון להגשת המועמדות: יום ב' 25.04.2022

אנחנו מעוניינים להגדיל את המגוון, בהגדרתו הרחבה, של חברות וחברי הסגל בפקולטה, ולקלוט חברי סגל חדשים המייצגים חברה רב תרבותית ומגוונת
 
We are interested to increase diversity, broadly defined, and recruit new faculty members representing a diverse multicultural society
 
نريد زيادة التنوّع، بالمعنى الواسع للكلمة، في أعضاء الهيئة التدريسيّة، عبر استيعاب أعضاء جدد في الطاقم الّذين يمثلون مجتمعًا متعدّد الثقافات

×