כניסה

​הבוגרים שלנו

בית הספר לבריאות הציבור שם לו ליעד, לפתח מנהיגות מקצועית איכותית, תוך מחויבות למצוינות בפעילות אקדמית רב-תחומית. סגל בית הספר ומוריו מלמדים ומנגישים את התוכן התיאורטי של מקצוע בריאות הציבור, אבל מימוש הייעוד שלנו מתבצע בפועל באמצעות הבוגרים לדורותיהם, אשר פועלים יום יום וללא לאות כל אחד ואחת בתחומו, בסביבתו ובדרכו הייחודית, ליישם, הלכה למעשה, את העקרונות שנלמדו.
כיום, מונים בוגרי בית הספר קרוב ל-1,500 בוגרים בארץ וכמעט 1000 בוגרים ממעל 100 מדינות סביב העולם. בין הבוגרים רופאים ורופאות, אחים ואחיות, רוקחים, פיזיותרפיסטים, כלכלנים, מנהלים, תזונאים, ספורטאים, מדענים, חוקרים, מיילדות, מקדמי בריאות, מחנכים ועוד. ביחד אנו מהווים רקמה עשירה ומגוונת, מנוסה ומקצועית, ומשותפים לכולנו הערכים, הגישות והמיומנויות שלמדנו, שרכשנו, שתירגלנו ושחידדנו במהלך הלימודים.
בית הספר לבריאות הציבור ע"ש בראון הוא הראשון בישראל, ומהווה מקור ידע ולימוד משמעותי, ואף בעל השפעה רבה במדיניות בריאות הציבור במדינת ישראל, זאת לצד פרספקטיבה בעלת 60 שנות קיומו.
בית הספר שומר על הקשר עם בוגרים ותיקים וחדשים בדבר עבודתם ואתגריהם במגוון התחומים של בריאות הציבור ומחזק את הרשת החברתית והמקצועית של קהילת בוגרי בית הספר.
×