כניסה

הב​וגרים שלנו

בית הספר לבריאות הציבור שם לו ליעד, זה העשור השישי, לפתח מנהיגות מקצועית איכותות, תוך מחויביות למצויינות בפעילות אקדמית רב-תחומיית. סגל בית הספר ומוריו מלמדים ומנגישים את התוכן התיאורטי של מקצוע בריאות הציבור, אבל מימוש היעוד שלנו מתבצע בפועל באמצעות הבוגרים לדורותיהם, אשר פועלים יום יום וללא לאות כל אחד ואחת בתחומו, בסביבתו ובדרכו הייחודית, ליישם, הלכה למעשה, את העקרונות שנלמדו.

כיום, מונים בוגרי בית הספר למעלה מ- 1,200 בוגרים בארץ וכ- 850 בוגרים מ- 96 מדינות סביב העולם. בין הבוגרים רופאים, אחיות, רוקחים, פיזיותרפיסטים, כלכלנים, מנהלים, תזונאים, ספורטאים, מדענים, חוקרים, מיילדות, מקדמי בריאות, מחנכים ועוד! ביחד אנו מהווים רקמה עשירה ומגוונת, מנוסה ומקצועית, ומשותפים לכולנו הערכים, הגישות והמיומנויות שלמדנו, שרכשנו, שתירגלנו ושחידדנו במהלך הלימודים.

בית הספר לבריאות הציבור הראשון בישראל, מהווה מקור ידע ולימוד חשוב, ואף בעל השפעה רבה במדיניות בריאות הציבור במדינת ישראל, זאת לצד פרספקטיבה בעלת 55 שנות קיומו.

בית הספר שומר על הקשר עם בוגרים ותיקים וחדשים בדבר עבודתם ואתגריהם במגוון התחומים של בריאות הציבור ומחזק את הרשת החברתית והמקצועית של קהילת בוגרי בית הספר.

×